Home Jeździectwo Wyniki CAI Książ, 21-24.08.2014
01 | 07 | 2024

CAI Książ, 21-24.08.2014 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Dzisiejszy dzień to wielkie emocje. Zawodnicy mieli do pokonania tor przeszkód maratonowych na niełatwym górzystym terenie Stada Ogierów w Książu. W kategorii Dzieci zwyciężył Ray Lunardon z Włoch, a z Polskich zawodników najwyżej uplasowała się Weronika Bogacz zajmując trzecie miejsce. W Juniorach najlepsza była Tara Wilkinson z Wielkiej Brytanii, natomiast z Polaków dobrze zaprezentował się Jakub Szczepaniak, który jest ósmy. W kategorii Młodzi Powożący zwycięzcą jest Louise Fillon z Francji, a w Polaków najwyżej sklasyfikowany jest Marcin Kilańczyk na wysokim drugim miejscu. W zawodach Międzynarodowych CAI3* zwyciężył Szwed Glenn Hesslo, a z Polaków drugie miejsce należy do Weroniki Kwiatek. Miejscowy zawodnik Bartłomiej Kwiatek zajmuje 5-te miejsce. Już jutro konkurs zręczności powożenia, od godziny 10.00 można podziwiać ostatecznie zmagania o medale Mistrzostw Europy Dzieci i Młodzieży oraz Mistrzostw Polski. Zobacz wyniki: