Home Jeździectwo Wyniki Ranking Pucharu Polski WKKW
01 | 07 | 2024

Ranking Pucharu Polski WKKW Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, a w konkursie CIC* jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Juniorów. Na prowadzeniu w grupie seniorów pozostał Kamil Rajnert, który zwyciężając w konkursie CCI** zdobył 60 punktów do rankingu. Na drugim miejscu ze stratą 8 punktów do lidera znajduje się Paweł Warszawski, który podczas Eliminacji w Baborówku nie startował. Trzecią pozycję ex aequo  zajmują Paweł Spisak oraz Jan Kamiński, który na Seniorze zajął 2 miejsce w konkursie CIC**. Sytuacja w tej kategorii wiekowej staje się co raz bardziej zacięta, różnice między zawodnikami w pierwszej dziesiątce pozwalają zachować szanse na końcowe zwycięstwo wszystkim zawodnikom z czołówki. W kategorii Juniorów, liderem została Zuzanna Burkert, która zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, drugą pozycję ex aequo  zajmuje Sylwia Kupczyk oraz brązowa medalistka Mistrzostw – Anna Łopato. W kategorii Juniorów Młodszych na prowadzeniu umocniła się Wiktoria Knap, która na Orsku została Mistrzynią Polski Juniorów, natomiast na drugie miejsce wysunęła się Julia Elzanowska (srebrny medal w MPJ). Wszystkich zawodników i sympatyków Pucharu Polski WKKW zapraszamy na VI Eliminację do Sopotu, która odbędzie się w dniach 08-10.08.2014. Zobacz: