Home Jeździectwo Wyniki ZR-B Glinik Zaborowski, 19-20.07.2014
01 | 07 | 2024

ZR-B Glinik Zaborowski, 19-20.07.2014 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Grand Prix dla Katarzyny Darłak i Pawła Urbana. W dniach 19-20 lipca na Podkarpaciu w JKS” Pogórze” w Gliniku Zaborowskim odbyły się zawody regionalne w skokach. Najważniejszymi konkursami  były niedzielne finały. Pierwszy z nich odbył się przy licznie zgromadzonej publiczności. Było to Grand Prix Amatorów o nagrody Dworu Maria Antonina. Na liście startowej konkursu klasy L1 byli zawodnicy z pięciu województw oraz ze Słowacji. Ten emocjonujący konkurs rozgrywany jako zwykły z rozgrywką wygrał świetnie i szybko jeżdżący reprezentant Szwadronu Podkarpacie. Paweł Urban dosiadający konia Remington z przewagą ponad dwóch sekund pokonał amazonkę z Mazowsza. Poprzedniego dnia Zofia Wcisło z Largo S.A. zdała konkurs egzaminacyjny na III klasę sportową. Jej siwa klacz Carla 113 pokazała dobre i czyste skoki. Miejsce trzecie przypadło zawodnikowi z Pomorza. Maciej Florek, który wręcz prosto z autobusu przesiadł się na zaledwie 5-cio letniego Edisona. Pokonał trudny parkur podstawowy i rozgrywkę bezbłędnie.  Dyplomy i puchary wręczali właściciele Dworu Maria Antonina Jadwiga i Włodzimierz Uchwatowie. Konkurs Grand Prix Glinika Zaborowskiego to już parkur o wysokości 130 cm. Na trudnej trasie zaprojektowanej przez Adama Galubę najlepiej poradziła sobie reprezentantka gospodarzy Katarzyna Darłak na Colinsie. Miejsce drugie zajęła Izabela Grochowina z UKS Stary Młyn na Cartierze. Miejsce trzecie zajęła amazonka ze Słowacji Lucia Tarabova. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy tak licznie przybyli na zawody do Glinika Zaborowskiego. Już dziś zapraszamy na kolejne zawody za trzy tygodnie od 8 do 9 sierpnia. Zobacz wyniki...