Home Jeździectwo Wyniki Puchar Polski WKKW w Strzegomiu.
01 | 07 | 2024

Puchar Polski WKKW w Strzegomiu. Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
800x600

W ostatni weekend od 25 do 29 czerwca 2014 podczas zawodów Strzegom Horse Trials Polacy walczyli o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. W kategorii seniorów prowadzenie utrzymał Kamil Rajnert, ale dzięki drugiemu miejscu w konkursie CCI2* Paweł Warszawski zmniejszył dystans do lidera do 4 punktów, na miejscu trzecim znajduje się Paweł Spisak, a na 4 pozycję awansowała Marta Dziak-Gierlicz, która w Strzegomiu odniosła wielki sukces zajmując 3 miejsce w konkursie CCI***. W grupie juniorów rywalizacja w Strzegomiu nie przyniosła zmian w czołówce, liderem pozostała Sylwia Kupczyk, drugie miejsce zajmuje Zuzanna Burkert, a trzecie Anna Łopato, która podczas IV eliminacji Pucharu zdobyła 14 rankingowych punktów. Na pierwszej pozycji wśród juniorów młodszych (14-15 lat) umocniła się Wiktoria Knap, która zdobyła 20 punktów w konkursie CCI*. W tym samym konkursie bardzo dobrą pozycję (15 miejsce) i 22 punkty do rankingu zdobyła debiutująca w klasie CCI* Julia Elzanowska na Shogunie, dzięki czemu awansowała na 6 miejsce w grupie juniorów młodszych. Kolejne emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski WKKW już za 3 tygodnie, podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2014, w dniach od 18 do 20 lipca odbędzie się V eliminacja, podczas której zawodnicy walczyć będą w 3 konkursach międzynarodowych CCI**, CIC** i CIC* oraz w 2 konkursach krajowych: CNC L i CNC P. Zapraszamy do Baborówka!