Home Jeździectwo Wyniki CCI3* do końca trzymał w napięciu
01 | 07 | 2024

CCI3* do końca trzymał w napięciu Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
CCI3* bez wątpienia dostarczył widzom największych emocji. Dzisiejsza próba skoków, przypinała wczorajsza próbę crossu. Do ostatniej sekundy ważyły się losy konkursu. Ostatecznie wygrała reprezentantka Wielkiej Brytanii – Nikcy Roncoroni dosiadająca konia Stonedge, z wynikiem 63,60 punktów karnych. Jako jedyna z pierwszej trójki pokonała parkur bezbłędnie. Drugi, mimo jedenastu  punktów karnych z parkuru, był Stefano Fioravanti z Włoch. Jednak najwięcej radości i łez radości dostarczyło trzecie miejsce Marty Dziak-Gierlicz i Vacata JP, która pokonała wczoraj na crossie wszystkich zawodników. Ostateczny wynik zawodniczki, to 71,60 punktów karnych. Start w Strzegomiu zagwarantował Marcie Dziak-Gierlicz kwalifikacje do tegorocznych Mistrzostw Świata.