Home Jeździectwo Wyniki HPP-B Leszno, 28-30.03.2014
02 | 07 | 2024

HPP-B Leszno, 28-30.03.2014 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
W kategorii Juniorów Halowy Puchar Polski w skokach wywalczył Andrzej Opłatek na koniu El Camp.W dzisiejszymkonkursie finałowym pokonał parkur bezbłędnie w I i II nawrocie i uzyskał wynik końcowy 0 punktów karnych. O drugie miejsce w Pucharze walczyły Adrianna Ostrowska i Urszula Kalicińska, obydwie z wynikiem 4 punktów karnych. Adrianna Ostrowska w rozgrywce pokonała parkur bezbłędnie zajmując ostatecznie drugie miejsce, Urszula Kalicinska zrezygnowała z przejazdu w rozgrywce zajmując ostatecznie trzecie miejsce.
W kategorii Młodych Jeźdźców z dużą przewagą wygrałą Zuzxanna Gowin z wynikiem 0 punktów karnych, drugie miejsce zajęła Weronika Wilska (7,52 pkt), trzecie - Jan Bobik (10,83 pkt)
W kategorii Seniorów pierwsze miejsce wywalczył Michał Kaźmierczak z wynikem końcowym 7,22 pkt, na drugim uplasował się Marcin Bętkowski (7,46 pkt), na trzecim - Piotr Morsztyn (11,55 pkt). Jarosław Skrzyczyński uplasował się na czwartym miejscu przez 8 punktów karnych w I nawrocie Finału i 4 punkty w drugim nawrocie. Żaden ze startujących zawodników nie pokonał bezbłędnie parkuru w I nawrocie.