Home Jeździectwo Wyniki HPP-B Leszno, 28-30.03.2014
Działy
Polecamy:

HPP-B Leszno, 28-30.03.2014 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Znamy już zwycięzcę drugiego półfinału w kategorii Juniorów - została nim Joanna Marciniak na Chelsea Blue. Drugie miejsce zajęła Urszula Kalicińska na Potomak, trzecie - Andrzej Opłatek na El Camp. W II półfinale Młodych Jeźdźców pierwsze miejsce zajęła, z bezbłędnym przejazdem, Zuzanna Gowin na Emperio van't Roosakker, drugie miejsce, również bez punktów karnych - Krzysztof Okla, trzecie - z jednym punktem - Beata Szumińska. Po II półfinałach prowadzi Zuzanna Gowin z wynikiem 0 punktów karnych, na drugim miejscu jest Weronika Wilska, na trzecim - Krzysztof Okła.
W dzisiejszym II półfinale Seniorów pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Olszewska na Skarbcu o ponad 3 sekundy wyprzedzając Łukasza Wasilewskiego na Wavantos. Trzecie miejsce zajęła Paulina Koza na Banjo Boy. 10 z 35 zawodników miało bezbłędne przejazdy, dwóch zostało wyeliminowanych, zaś dwóch - Grzegorz Kubiak na Denetorze i Łukasz Brzóska na Aplaus Miralex zrezygnowało z przejazdu. W klasyfikacji po II półfinale prowadzi Jarosław Skrzyczynski z zerowym wynikiem punktów karnych, na drugim miejscu jest zwyciężczyni dzisiejszego konkursu Agnieszka Olszewska z sumą 2,90, na trzecim - Michał Kaźmierczak z wynikiem 3,22.