Home Jeździectwo Wyniki Cavaliada Warszawa 2014 - dzień III
02 | 07 | 2024

Cavaliada Warszawa 2014 - dzień III Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

W dzisiejszym konkursie Rundy Juniorów ponownie zwyciężył Andrzej Opłatek na Light My Fire. Na ogierze El Camp zajął trzecie miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się Urszula Kalicińska na Potomak.

W Finale Małej Rundy zwyciężył Maksymilian Wechta na Quintus 93. Z bezbłędnymi przejazdami w obydwu fazach był o 1,63 sekundy szybszy niż Tomasz Miśkiewicz na Dimequya, który zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczył Jarosław Skrzyczyński na Cassini van Hamond.

W konkursie Średniej Rundy pierwsze miejsce zajął Felix Hassmann na Cayenne WZ, drugie miejsce zajał Marcel Marschall na Va Petit d"Hoogport. Trzecie miejsce wywalczył Martin Neergaard na Boyzon St Tropez.

W finale Halowego Pucharu Polski w Powożeniu zwyciężył z bezbłędnym przejazdem Bartłomiej Kwiatek. Srebrny medal zdobył Jacek Kozłowski, brązowy - Stanisław Janik.

W konkursie Dużej Rundy zwyciężył Felix Hassmann na Horse Gym's Kira, drugie miejsce zajął Kristaps Neretnieks na Con Pleasure, trzecie - Gerfierd Puck na Alonso 3