Home Jeździectwo Wyniki Marie Janekovic liderką w rankingu CAVALIADY Future
02 | 07 | 2024

Marie Janekovic liderką w rankingu CAVALIADY Future Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Zawodniczka SKJ Poland Park jako jedyna dwukrotnie wygrała w zawodach kwalifikacyjnych CAVALIADA Future.  Podczas finału zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży odbywających się w Jaszkowie koło Śremu (8-10 listopada) młodzi adepci jeździectwa walczyli o prawo startu w CAVALIADZIE Future 2013/14. W poszczególnych grupach A1, A2, B i C wygrali kolejno: Jakub Stróżyński (CH Jaszkowo), Aleksandra Kierznowska (KJ Kietlów), Marie Janekovic (SKJ Poland Park) oraz Wiktoria Głowacka (Fundacja KJ Zbyszko). Po drugiej rundzie kwalifikacyjnej CAVALIADA Future 2013/14, w tabeli prowadzi Marie Janekovic (SKJ Poland Park), która jako jedyna wygrała w zawodach kwalifikacyjnych dwa razy. Ex aequo drugie miejsce zajmują Zofia Flerkowska (LKJ Arabia) i dzisiejsza zwyciężczyni grupy C – Wiktoria Głowacka (Fundacja KJ Zbyszko). Dobrą formę w grupie A2 zaprezentowała Aleksandra Kierznowska (KJ Kietlów), która nie musi już się martwić o prawo startu w CAVALIADA Future, ponieważ jest podwójną medalistką tegorocznych Pucharów Polski. W rankingu kwalifikacyjnym CAVALIADA Future sklasyfikowanych jest łącznie 33 zawodników. Ostatnia trzecia kwalifikacja odbędzie się już za dwa tygodnie w Kaliszu (22-24 listopada). Zobacz aktualny ranking...