Home Jeździectwo Wyniki Ranking Pucharu Polski WKKW
02 | 07 | 2024

Ranking Pucharu Polski WKKW Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, w którym jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców. Na prowadzenie w grupie seniorów wysunął się Kamil Rajnert, który zdobywając 41 punktów za 3 miejsce w konkursie CIC*, przesunął dotychczasowego lidera Pawła Warszawskiego na drugie miejsce. Na trzeciej pozycji  umocnił się Paweł Spisak, który na klaczy Pasja zajął 3 miejsce w konkursie CIC**. Sytuacja w tej kategorii wiekowej staje się co raz bardziej zacięta, różnice między zawodnikami w pierwszej dziesiątce pozwalają zachować szanse na końcowe zwycięstwo wszystkim zawodnikom z czołówki. W kategorii Juniorów, pod nieobecność dotychczasowej liderki Aleksandry Grzybkowskiej, na prowadzenie wysunął się Aleksander Kadłubowski, który zwyciężył w konkursie CIC**. W kategorii Juniorów Młodszych na prowadzeniu umocniła się Wiktoria Knap, która na klaczy Reja zdobyła punkty rankingowe w konkursie CIC*, natomiast na drugie miejsce wysunęła się zawodniczka LKJ „Hippologia” Strzegom, która zajęła 5 miejsce w konkursie CNC P. Wszystkich zawodników i sympatyków Pucharu Polski WKKW zapraszamy na V Eliminację do Sopotu, która odbędzie się w dniach 02-04.08.2013. Zobacz ranking: