Home Jeździectwo Wyniki Cavaliada Warszawa - dzień III
02 | 07 | 2024

Cavaliada Warszawa - dzień III Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Na warszawskim Torwarze w ramach CAVALIADA Tour doszło do ostatniego, trzeciego, finałowego konkursu, w którym wygrał Jacek Kozłowski z FKJ Zbyszko Wiaczyn Dolny, który bezbłędnie i z najlepszym czasem pokonał parkur. Drugie miejsce zajął Arkadiusz Górski, a trzecie Adrian Kostrzewa z KS Idmar Krajkowo. Zwycięzcą pierwszego VOLKSWAGEN Halowego Pucharu Polski w Zaprzęgach Parokonnych został Waldemar Kaczmarek z LKS Chersoń Bielin. Pomimo tego, że Kaczmarek w konkursie w Warszawie zajął szóste miejsce, nie wpłynęło to na ogólny wynik rankingu w CAVALIADA Tour, w którym zdobył 66,5 punktów. Zawodnik dwukrotnie wygrał, raz w Poznaniu, a drugi w Warszawie. Na miejscu drugim w VOLKSWAGEN Halowym Pucharze Polski w Zaprzęgach Parokonnych jest Jacek Kozłowski z FKJ Zbyszko Wiaczyn Dolny. Trzecie miejsce zajął Kwiatek Bartłomiej SLKS Książ. Sobotni wieczór na warszawskiej CAVALIADZIE należał do austriackiej pary, Gerfrieda Pucka na koniu GLOCK'S W'BO B. Dwójka bezbłędnie i najszybciej pokonała parkur podczas widowiskowego konkursu SPEED & MUSIC. Druga była Rosjanka Natalia Simonia na klaczy Quilata. Trójkę uzupełnił Maksymilian Wechta na Boliwii. Stawką w całych zawodach zaliczanych do Longines Rankings  była kwota blisko 100 000 zł. Zawody na Torwarze obejrzało ponad 3000 osób. W niedzielę dowiemy się, kto sięgnie po prestiżową nagrodę Grand Prix Warszawy i kto wyjedzie VOLKSWAGENEM UP – nagrodą główną w cyklu CAVALIADA Tour. Prezentujemy wyniki dzisiejszych konkursów: