Home Jeździectwo Wyniki Torpol Ranking WKKW 2011: bez niespodzianek
02 | 07 | 2024

Torpol Ranking WKKW 2011: bez niespodzianek Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Paweł Spisak, Jerzy Lipkowski, Michał Knap i Katarzyna Piasecka to zwycięzcy Rankingu Zawodników WKKW 2011 w poszczególnych kategoria wiekowych. W klasyfikacji klubowej pierwsze miejsce przypadło JKS Dako-Galant. Oficjalnym sponsorem Rankingu WKKW 2011 jest firma Torpol. W Rankingu Zawodników WKKW 2011 w kategorii seniorów sklasyfikowanych zostało 114 jeźdźców. Pierwsze miejsce wywalczył Paweł Spisak reprezentujący klub JKS Dako-Galant. Drugie miejsce zajął Paweł Warszawski /WKJ Gabon/, a trzecie Łukasz Kaźmierczak /SKJ Gryf/.

Wśród młodych jeźdźców najwyżej uplasował się Jerzy Lipkowski z Sopockiego Klubu Jeździeckiego. Drugi wynik należał do Jagody Smoleńskiej z SKJ Trawers, a trzeci do Joanna Pawlak z LKS Stragona Strzegom. W kategorii tej zostało sklasyfikowanych 31 zawodników.

Najlepszym juniorem w 2011 okazał się Michał Knap reprezentujący Zielonogórski Klub Sportowy. Druga lokata przypadła jego klubowej koleżance - Joannie Skibińskiej. Trzecie miejsce zajęła Agata Jodko z LKS Stragona Strzegom.

Katarzyna Piasecka z SKJ Trawers wywalczyła pierwsze miejsce wśród juniorów młodszych. Drga była Sylwia Kupczyk z JKS Jaroszówka, a trzecia Wiktoria Knap z Zielonogórskiego Klubu Sportowego.

W kategorii juniorów zostało sklasyfikowanych 47 zawodników, a w kategorii juniorów młodszych 30.

W klasyfikacji klubowej zestawione zostały wyniki aż 73 klubów. Niekwestionowanym zwycięzca okazał się klub JKS Dako-Galant. Za nim uplasowały się odpowiednio WKJ Gabon i SKJ Trawers.