Home Jeździectwo Wyniki MP-D1 Bydgoszcz, 14-16.10.2011
02 | 07 | 2024

MP-D1 Bydgoszcz, 14-16.10.2011 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Obejrzeliśmy bardzo dobre młode konie, reprezentowane przez Bartłomieja Kwiatka Palermo (4-latek) i Alicję Chodkiewicz Druja  (5-latek) były bezkonkurencyjne i wygrały swoje kategorie. W Mistrzostwach koni czteroletnich 2 miejsce zajęła klacz Czadra prezentowana przez Alicję Chodkiewicz, a miejsce 3 Irsza i Weronika Kwiatek. Bardzo dobrymi końmi 5 letnimi były Igielin prezentowany przez Weronikę Kwiatek, zajął 2 miejsce, oraz Kadet, którym startował Mariusz Machnik. 7 już złoto w Mistrzostwach Polski zdobył Bartłomiej Kwiatek, tuż za nim uplasowała sie Weronika Kwiatek i Bartnik, a brązowy medal zdobył Adrian Kostrzewa i  klacz Laszka. W Amatorskich Mistrzostwach singli triumfował Bartosz Kowalski z klaczą Barmanka, w parach natomiast Leszek Piotrowski z końmi Spartan i Serafin. Całe zawody zgromadziły rekordową w Polsce liczbę zaprzęgów - 53. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Zobacz wyniki: