Home Jeździectwo Wyniki ZR-B Jarużyn, 3-4.09.2011
02 | 07 | 2024

ZR-B Jarużyn, 3-4.09.2011 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

W miniony weekend w Jarużynie k/Bydgoszczy rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody. W kategorii kuców zwyciężyła Weronika Kaniewska, w kategorii Juniorów Młodszych - Ksenia Jankowska, w kategorii Juniorów - Paulina Siwik, zaś w kategorii Seniorów - 14-to letnia Józefina Siałkowska z Torunia. Trudne parkury na wysokości 130 cm autorstwa Marcina Pacyńskiego przysporzyły zawodnikom i koniom wiele trudności, jedynie  Józefina pokonała dwa finałowe nawroty bezbłędnie, nie źle finiszował Piotr Masłowski na LANDORZE z Grudziądza i z jedną zrzutką w finale wywalczył srebro. Marta Birk z Bydgoszczy na Gandisie do finału wyjechała zaledwie 3.25 punktami karnymi niestety nie ustrzegła się błędów na parkurze i zadowolić musiała się brązem .Dalsze miejsca zajęli Renata Wójcik na Aga i Dilmar, Sylwia Siwik na Bask, Jacek Kulpa na Sylur, Zbigniew Szreider na Ringo I Bafi, Daniel Zieliński na Dilejt. Przypomnijmy że” Bydgoskie złoto” to  już siódmy medal w dorobku  młodziutkiej torunianki. Zobacz wyniki: