Home Jeździectwo Wyniki Klasyfikacja PP WKKW
02 | 07 | 2024

Klasyfikacja PP WKKW Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

W miniony weekend odbyły się IV zawody kwalifikacyjne PP WKKW 2011. Nasi najlepsi zawodnicy walczyli o punkty Pucharu Polski w Międzynarodowych Zawodach Horse Trials Strzegom.
Cała czołówka klasyfikacji seniorów zdobyła kolejne punkty PP WKKW czym potwierdziła swoje aspiracje do zwycięstwa w całym cyklu. Liderem wśród seniorów pozostał Paweł Spisak, który w najtrudniejszym konkursie CCI*** zajął wysokie 6 miejsce. Dobre starty w Strzegomiu Ksawerego Śnieguckiego i Michała Knapa pozwoliły naszym juniorom uplasować się w pierwszej trójce klasyfikacji w tej kategorii wiekowej. Piąta eliminacja cyklu już za dwa tygodnie 16-17 lipiec. Będą to kolejne zawody międzynarodowe Festiwal Jeździecki Baborówko. Zobacz: