Home Jeździectwo Wyniki CSN Jaszkowo 8-10.10.2010
01 | 07 | 2024

CSN Jaszkowo 8-10.10.2010 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Ewa Mazurowska z KJ Vertus Łódź na koniu Ponita wygrała dzisiaj konkurs Grand Prix zawodów CSN w Jaszkowie. Zawodniczka do tego zwycięstwa dorzuciła jeszcze tryumf w konkursie finałowym Małej Rundy. A w rozgrywce najtrudniejszego konkursu oprócz Mazurowskiej wystartowało jeszcze 5 zawodników. Drugą pozycję zajął aktualny Mistrz Polski Mściwoj Kiecoń z Agro-Handel Śrem na Versace H, a trzecią Nina Wandel z KJ Van-Ros Rurka. Cieszy fakt, że w tym konkursie z Mistrzami dzielnie rywalizowała młodzież bowiem poza Niną Wandel bez punktów karnych trudny jedenasto przeszkodowy parkur pokonali jeszcze: młody jeździec - Paulina Wielgórska (na dwóch koniach w tym na bardzo dobrze zapowiadającym się siedmioletnim synu Baloubet Du Rouet – ogierze Pi Quatorze), junior - Wojciech Dahlke i coraz bardziej doświadczony ale nadal młody Łukasz Brzóska. Całe zawody w Jaszkowie zgromadziły na starcie blisko 170 par, a wszystkie konkursy dostarczały wiele sportowych emocji. To dobry prognostyk przed inauguracją rozgrywek PGNiG Halowego Pucharu Polski. Już dziś zapraszamy na pierwszą kwalifikacje do Jaszkowa w dniach od 21 do 24 października. Wyniki.htm