konie,
Home Jeździectwo Wyniki Puchar Audi Cup dla Społowicza i Teamu Audi Centrum Wrocław
01 | 07 | 2024
Menu:
Działy
Polecamy:

Puchar Audi Cup dla Społowicza i Teamu Audi Centrum Wrocław Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Tegoroczna edycja cyklu Audi Centrum Wrocław Cup już za nami. W ramach zawodów rozegrano również Mistrzostwa Dolnego Śląska we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Zdobywcą Pucharu ACWC i zwycięzcą najważniejszego konkursu ACWC - CCI * został Artur Społowicz. Puchar Audi Centrum Wrocław Cup w kategorii indywidualnej otrzymał Artur Społowicz, a w kategorii drużynowej Audi Centrum Wrocław. Również Artur Społowicz, na koniu Harbuz zajął pierwsze miejsce w konkursie CCI * (54,60pkt). Drugie i trzecie miejsce zajął Jan Mossakowski (KJ CWJ Poznań). Z wynikiem 54,90pkt na Egzemusie a na Nawisie 55,60pkt.

W Mistrzostwach Dolnego Śląska Seniorów najlepsza okazała się Joanna Pawlak z LKS Stragona Strzegom na Down Boy (56,80pkt), drugi był Ksawery Śniegucki i Kadin (JKS Jaroszówka) z wynikiem 65,80pkt, trzeci Szymon Nachotko i Rufin (KJ Jedenastka Izerska) z wynikiem 67,40pkt.

W konkursie CIC * na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentantka Czech Sabina Erbekova na Johance (55,00pkt). Na drugim miejscu stanął polski zawodnik Artur Społowicz (Kopras Sp. z o.o. Wronki) na Haszyszu (59,60pkt), na trzecim czeska amazonka Adela Svobodova dosiadająca konia Doven (60,50pkt).

Złoty medal w konkursie CNC * zdobyła para Petr Myska (Czechy) i Sandrik (61,10pkt). Srebro otrzymała Aleksandra Malicka (JKS Dako Galant) na Damie (69,20pkt), brąz Aleksander Kadłubowski (KJ Strzała Krubiczew) na Devin Du Maury (73,10pkt).

Po trzech próbach w klasie L ostatecznie na pierwszym miejscu znalazła się Czeszka Sabina Erbekova na koniu Hickary (49,80pkt). Drugie miejsce zajęła Katarzyna Miętus (KS Bór Toporzysko) na Emigrancie z wynikiem 50,00pkt. Trzecia jest zawodniczka KJ Facimiech Wielkie Drogi, Wioleta Hajnos na Majorce (53,40pkt).

W klasie L rozgrywane były Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych. Tytuł Mistrzyni zdobyła zawodniczka LKS Stragona Strzegom, Roksana Fortuniak na Halamie (71,90pkt). Na drugim miejscu znalazła się również zawodniczka LKS Stragona Strzegom, Patrycja Tabisz na koniu Karun (75,20pkt), trzecia jest Natalia Wójcik (KJ OSK Jaroszówka) na S – Gwiazdce (76,90pkt).

Zwyciężczynią klasy P jest Joanna Mandecka – Turczyńska (KJ Facimiech Wielkie Drogi) na Baronie z wynikiem 48,30pkt. Na drugim miejscu uplasowała się Małgorzata Garus (JKS Jaroszówka) na klaczy Lift Ewita (56,20pkt). Trzecia jest Daria Szymańska (KJ OSK Jaroszówka) na Kreacji (62,30pkt).

W klasie P rozgrywane były Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów. Mistrzynią została Sylwia Kupczyk z klubu JKS Jaroszówka na koniu Selvina (81,30pkt). Srebro zdobyła klubowa koleżanka Sylwii, Klaudia Smaza dosiadająca New Porta (82,30pkt), brąz Karolina Podwińska z LKS Stragona Strzegom na Dzieżbie (85,70pkt).