Home Jeździectwo Wyniki Na prowadzeniu pozostał Społowicz
Działy
Polecamy:

Na prowadzeniu pozostał Społowicz Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Próba terenowa nie zmieniła kolejności w klasyfikacji konkursu CIC *. Dwa pierwsze miejsca zajmują reprezentantki Czech, pierwsza jest Adela Svobodova na Dovenie (52,50pkt), druga Sabina Erbekova na Johanka 2 (55,00pkt). Na trzecim miejscu pozostaje Artur Społowicz na Haszyszu (55,60pkt). W konkursie CNC *liderem pozostaje Peter Myska z Czech na koniu Sandrik (53,10pkt). Po przekroczeniu normy czasu, z drugiego miejsca na trzecie spadł Bartosz Humpich na Falkonecie (58,60pkt). Jego miejsce na drugiej pozycji zajęła Aleksandra Malicka na Damie (57,20pkt).

W klasie P po crossie sytuacja na pierwszych trzech miejscach nie uległa zmianie. Z wynikiem 48,3 pkt prowadzi Joanna Mandecka – Turczyńska na Baronie. Małgorzata Garus na Lift Ewita jest druga (52,2pkt), trzeci Bartosz Humpich na Balecie (53,5pkt).

Katarzyna Miętus na Emigrancie, prowadząca w klasie L po ujeżdżeniu, po próbie terenowej z powodu przekroczenia normy czasu spadła na miejsce drugie (50,00pkt). Aktualnym liderem jest Sabina Erbekova na Hickarym (49,80pkt). Trzecie miejsce zajmuje Wioleta Hajnos na Majorce (53,40pkt).

Dzisiejszy cross wyłonił ostatecznego zwycięzcę Finału ACWC w klasie LL. Zawodnicy w dniu wczorajszym prezentowali się w ujeżdżeniu, a potem rywalizowali o punkty na parkurze. Po dzisiejszym crossie złoty medal zdobyła Katarzyna Skrzypczak (KS Bór Toporzysko) na klaczy Kwestia uzyskując wynik 41,50pkt. Miejsce drugie i srebrny medal zdobyła Gabriela Slavikova (Czechy) na Ulmie z wynikiem 45,00pkt. Wynik 59,60pkt i brązowy medal zdobyła Wiktoria Knap (ZKS Drzonków) na Domingo.

W niedzielę o godzinie 11.00 na parkurze zobaczymy pierwszego zawodnika w klasie L. Klasa P startuje o 12.30, CNC */CIC* o 14.00, a skoki w konkursie CCI * rozpoczną się o godzinie 15.00.