Home Jeździectwo Wyniki HPP Michałowice, 11-13.03.2016
Działy
Polecamy:

HPP Michałowice, 11-13.03.2016 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
W konkursach dużej rundy w Michałowicach najlepiej jak na razie spisuje się Joanna Tłuszcz.  Sobotni konkurs dużej rundy podczas ZO2* HPP w Michałowicach wygrał Czech Marek Kulas na klaczy Lordana. Zaledwie o trzy setne sekundy wolniejsza od niego była Joanna Tłuszcz na Figaro. Para ta drugie miejsce zajęła też w piątek. Zawodniczka KJK Szary Michałowice zasługuje na wyjątkowe uznanie bowiem startuje ze złamaną kością śródręcza i jak zawsze jeździ nie tylko skutecznie ale i bardzo ładnie stylowo (wideo poniżej). Trzecie miejsca ponownie jak wczoraj zajął Łukasz Troszczyński na Djaravi B. Dziś w Michałowicach odbył się finał średniej rundy 135 cm (konkurs ten nie jest zaliczany do HPP). Do rozgrywki awansowało 11 par, a wygrał w pięknym stylu Paweł Kaliciński na Beaurivage N. W niedzielę początek konkursów o godzinie 8.00. Plan Halowego Pucharu Polski który transmitowany będzie w HPP TV (na www.hpp.pzj.pl) jest następujący: