Home Jeździectwo Wyniki Pierwsza kwalifikacja do CAVALIADA Future za nami
Działy
Polecamy:

Pierwsza kwalifikacja do CAVALIADA Future za nami Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
 W KJ Aromer Józefin w dniach 18-20 października odbyły Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży w ramach, których najmłodsi rywalizowali o prawo startu w CAVALIADA Future. Punkty w kwalifikacjach dzieci mogą zdobywać w konkursach finałowych HZODiM grup A1, A2, B i C. W Józefinie poszczególne kategorie wygrały: Zofia Flerkowska (LKJ Abaria), Marie Janekovic (SKJ Poland Park), Gabriela Kozłowska (KJ Liljówka) oraz Julia Sopińska (BPK). Amazonki te, tym samym zdobyły komplet punktów i razem przewodzą w tabeli. Łącznie po pierwszych zawodach sklasyfikowanych zostało 22 zawodników i wszyscy oni zachowują szansę na końcowy sukces. Ponieważ była to dopiero pierwsza kwalifikacja możliwość startu w CAVALIADA Future mają też ci, którzy rozpoczną rywalizację dopiero od kolejnych zawodów. Prawo startu w CAVALIADA Future uzyska 15 najlepszych zawodników po kwalifikacjach w tym złoci medaliści Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Kuców oraz Halowego Pucharu Polski Kuców 2013 z grup A1, A2, B i C.  Organizator będzie też mógł przyznać dwie dzikie karty.
Kolejne zawody kwalifikacyjne Cavaliada Future odbędą się w listopadzie w Jaszkowie (8-10) i Kaliszu (22-24).